Rozrywka

Chcesz poznać kobiety? Zacznij od zastanowienia się, jak myślą

Chcesz poznać kobiety? Zacznij od zastanowienia się, jak myślą

W całym szerokim świecie najlepszym sposobem na znalezienie dziewczyny może być stworzenie jej na komputerze tak, naprawdę byłaby idealna. Ale dla mężczyzn, którzy nie pragną fikcji, najlepszym sposobem na znalezienie dziewczyny zazwyczaj jest wiedza, co powiedzieć kobietom. A to zaczyna się od jednej lekcji: wiedzieć, jak kobiety myślą, jaka jest ich psychika.

Pod wieloma względami mężczyźni nie wiedzą, jak myślą kobiety. To tak niemożliwe, jak dla psów, aby wiedzieć, jak to jest być kotem. Mężczyźni to jabłka, a kobiety – pomarańcze. Ale, chociaż można nigdy nie dostać się całkowicie do umysłu kobiet, można przynajmniej nauczyć się jednej lub dwóch rzeczy, aby złamać ich wewnętrzną tajemnicę.

Podryw, flirt i wiele innych – sprawdź stronę http://www.uwodzenie.org/ – zobacz!

Kiedy więc mężczyzna szuka najlepszego sposobu na znalezienie dziewczyny, powinien pamiętać, aby skoncentrować się na tych pięciu małych sekretach kobiecej psychiki.

  1. Kobiety dbają o wygląd, ale w bitwie płci mężczyźni często są malowani, jako bardziej wizualni. Kobiety lubią mężczyzn, którzy są sprawni i higieniczni. Ale nawet te cechy nie zawsze są wystarczające, aby wzbudzić ich zainteresowanie. Większość kobiet, bardziej niż cokolwiek innego, zwraca uwagę na to, jak są traktowane przez mężczyzn.
  2. Kobiety słuchają wszystkiego, co się do nich mówi. Wśród najważniejszych rzeczy do zapamiętania, gdy rozważa się najlepszy sposób na znalezienie dziewczyny, są wypowiadane słowa, kobiety zawsze uważnie słuchają. W rzeczywistości kobieta prawdopodobnie porzuciła faceta, ponieważ powiedział coś, o czym nawet nie wiedział. Jednym z największych błędów jest powiedzenie przez mężczyznę, że nie chce się mieć dzieci. Nawet kobiety, które nie są pewne, lub myślą, że nie chcą dzieci, albo na ogół chcą opcji odłożenia tak poważnej decyzji.
  3. Kobiety również chcą niezależności, potrzeba niezależności jest często wymalowana, jako męska cecha: noc jest przedstawiona, jako nieuchwytne wydarzenie, w którym mężczyźni mogą uczestniczyć tylko po wypełnieniu listy obowiązków domowych. Ale prawda jest taka, że kobiety cenią swoją niezależność tak samo jak mężczyźni. Spotkanie z dziewczyną i dzwonienie do niej, co pięć minut lub chęć spotykania się, co noc będzie dla niej prawdopodobnie wadą, tak jak dla mężczyzny. Nawet, gdy dziewczyna myśli, że mężczyzna jest niesamowity, nadal będzie chciała czasu tylko dla siebie.
  4. Kobiety naprawdę się przejmują, jeśli ich mężczyzna nie dogaduje się ze swoimi przyjaciółmi. Wiele kobiet ma grupę przyjaciół, na których polegają w dobrych i złych czasach. Te dziewczyny były w ich życiu przed ich romantycznymi związkami i będą tam później. Krótko mówiąc, te przyjaciółki są ważne. Jeśli mężczyzna nie może się z nimi dogadać lub źle o nich mówi, narzeka na nie lub odmówić spędzenia z nimi czasu, związek ten nie potrwa długo.
  5. Kobiety chcą mieć pewność, że związek jest na solidnym gruncie. Po okresie rozłąki (nawet w odstępie jednego dnia), starają się ustalić bliskość tak szybko, jak to tylko możliwe, a później wszystko już płynie swobodnie.

Jest oczywiste, że mężczyźni i kobiety są stworzeni dla siebie nawzajem przez naturę, więc wzajemne zrozumienie między dwiema płciami powinno być łatwe i naturalne, pomimo różnicy płci. Co więcej, miłość seksualna, najwyższe ludzkie uczucia ma się pojawić między mężczyzną a kobietą? Wręcz przeciwnie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety muszą zastanowić się, jaki jest sposób myślenia przeciwnej płci i jak traktować się nawzajem. A sam ten fakt przedstawia największą zagadkę.